Kalevi ja Rocki kohtumise pöördemomendiks oli Vilmantas Dilyse tehniline viga kolm minutit enne mängu lõppu, kui Frank Elegar oli Kalev/Cramo 75:74 juhtima viinud. Tehnilise vea järel tegi Kalev 8-0 spurdi ning võttis kindla juhtrolli.

Kalev/Cramo hoidis kohtumises väikest edu esimestest minutitest alates. Avaveerand võideti 25:21, poolaeg 47:42 ning viimasele veerandile mindi 67:59 eduseisus.

Elegar kasvatas edu neljanda veerandaja alguses veel kümnele, kuid Janar Taltsi ja Augustas Peciukeviciuse hea tegutsemine tõi tartlased järele ning kui mängida jäi viis minutit, oli seis viigis.

Elegar oli kohtumise parim mängija, tuues 17 punkti ja tervelt 18 lauapalli. Vlad Moldoveanu lisas samuti 17 punkti. Rocki parim oli neli kaugviset tabanud Janar Talts 19 punkti ja 7 lauapalliga. Peciukevicius lisas 13 punkti.

Kalev/Cramo tõusis võiduga koduse liiga tabeli tippu, kuid põhiturniiri võiduks tuleb tõenäoliselt alistada Rock ka 5. aprillil Tartus.

Rakvere Tarva ja KK Pärnu mäng seisis tasavägine kuni avapoolaja lõpuni, seejärel võttis Andres Sõbra juhendatav meeskond samm-sammult edu. Avapoolaja kaotas Pärnu 35:36, viimasele veerandile mindi aga juba Rakvere 58:48 eduseisus.

Tarva poolelt tõid kahekohalise punktisumma viis mängumeest, 14 punkti said kirja Maris Laksa, Juris Umbraško ja Giedrius Gustas. Pärnu parim oli 15 punkti ja 11 lauapalliga Nemanja Miljkovic.