City asus juba 45. sekundil Edin Džeko väravast juhtima. Bosnia ja Hertsegoviina koondise ründetäht lõi teise poolaja alguses oma teise värava, lõppseisu vormistas Yaya Toure viimasel mänguminutil.

Teistes mängudes kaotas Arsenal kodus punkte, kui viigistas tabeli lõpupoolde kuuluva Swanseaga 2:2. Mathieu Flamini lõi seejuures 90. minutil omavärava. Everton võitis täna võõrsil Newcastle`it 3:0 ja hingab nüüd Arsenalile kuklasse.

Chelsea on Inglismaal liider 69 punktiga (31-st mängust), järgnevad Manchester City 66 (29), Liverpool 65 (30), Arsenal 63 (31), Everton 57 (30), Tottenham 56 (31) ja ManU 51 (31) punktiga.

Manchester United - Manchester City 0:3
1. Edin Džeko - 0:1
56. Edin Džeko - 0:2
90. Yaya Toure - 0:3

Koosseisud: Manchester United: De Gea; Rafael, Ferdinand, Jones, Evra; Carrick, Cleverley, Fellaini; Mata, Welbeck, Rooney. Vahetuses: Lindegaard, Büttner, Fletcher, Kagawa, Young, Valencia, Hernandez//// Manchester City: Hart, Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Yaya Toure, Fernandinho, Nasri, Silva, Navas, Dzeko. Vahetuses: Pantilimon, Kolarov, Lescott, Milner, Garcia, Negredo, Jovetic.