Otsustavaks sai Kohila mängijate parem tegutsemine tasavägistes geimilõppudes, teatab volley.ee. Kaks esimest geimi võideti kahepunktilise vahega, kolmas kaotati aga selgelt 14:25. Viimaseks jäänud neljas vaatus kuulus jällegi minimaalse eduka Kohila naiskonnale.

Võitjate parimad olid Merilin Salben (23 punkti, +11) ja Mari-Liis Graumann (15, +5), efektiivselt (+8) mängis ka temporündaja Laura Parts. Pronksmedalid võitis põhiturniiri võitja, korraldaja Achema KKSC, kes oli kohamängus kindlalt 3:0 üle SK Babitest.

Balti Liiga viies koht kuulub tänavu TTÜ naiskonnale, kes jättis kuuendaks Famila/Võru VK. Otsustavas mängus olid TTÜ resultatiivseimad 18 punktiga Erle Püvi ja Dorit Heinastu, kaotajatest kogus 17 silma Aigi Jukk.

Finaalturniir ebaõnnestus täielikult Tartu Ülikool/Eedenil, kes kaotas kõik kohtumised. Tänases seitsmenda koha mängus alistuti napilt 2:3 RSU-MVS-le. Agnese Caica oli jällegi TÜ resultatiivseim, saagiks 15 punkti.

Kohila naiskonna koosseis: Nette Peit, Merilin Salben, Kadri Siro, Laura Parts, Marie Aasorg, Mari-Liis Graumann, Helle-Maris Siilak, Kertu Laak, Katleen Kangur, Pille Vahtra, Liisel Nelis, Hanna-Loore Õunpuu. Peatreener Peeter Vahtra, treenerid Ingrid Kangur ja Paul Piirmets, statistik Mihkel Sagar.