Tarvas juhtis poolajavileks 43:35 ja otsustas mängu võitja saatuse kolmanda veerandiga, mille järel oldi ees juba 66:46. Viimane neljandik kulges pingevabalt ning valgalased suutsid vahe alla kümne punktini mängida viimasel minutil.

Juris Umbraško ja Silver Leppik kogusid 17 silma, Kristo Saage lisas 12 punkti. Valga meeskonnas viskas lätlasest keskmängija Raitis Graf 21 punkti ja võttis 17 lauapalli.

20 võidu ja 6 kaotusega jätkav Tarvas põhiturniiril kolmandast kohast allapoole langeda ei saa ning kõrgemale kohale tõusmise võimalused on pigem teoreetilist laadi, kirjutab basket.ee. Valga on 5 võidu ja 22 kaotusega kaheksas, rida kõrgemal oleval TYCO Raplal on ühe vähem peetud mängu juures 3 võitu rohkem.