„Olime alguses kohmetud, kuid saime teisel veerandil sellest üle ja oma laua kontrolli alla. Tänu sellele suutsime oma tahtmist neile peale suruda. Vastased olid kuidagi uimased ja kasutasime oma võimaluse ära,“ oli KK HITO peatreener Priit Sternhof pärast esimest võitu õnnelik. "Ma arvan, et eilne mäng tuli kasuks, kuna mängisime kiiret mängu. Täna meie visked tabasid ja rohkem polnud vaja."

Esimene veerandaeg möödus küllaltki tasavägiselt, siiski oli pidevalt kerge eduseis kodumeeskonnal. Teisel kümnendil sai aga HITO sisse hea hoo, millega Valga enam ei suutnud sammu pidada, jäädes poolajaks 33:44 kaotusseisu. HITO hea mäng jätkus ka teisel poolajal, mil oldi kindlalt liidripositsioonil. Kuigi Valga võitis viimase veerandaja oli enne juba mängu saatus otsustatud ning HITO sai esimese võidu Alexela KML-is tulemusega 77:64.

HITO skoori eest hoolitsesid peamiselt kaks meest, kes tõid kahepeale kokku 51 punkti. Nendeks meesteks olid Siim Laur ja Joseph Prophet, kes tõid vastavalt 26 ja 25 punkti. Prophet korjas lauast lisaks 10 palli ja andis 5 resultatiivset söötu. Valga poolelt olid resultatiivsemad Kristjan Evart 18, Robert Peterson 15, Miguel Ortega 11 ning Viljar Veski 10 punktiga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid