Lauavõitluse 41:29 võitnud ning kohtumises tervelt 17 vaheltlõiget teinud Kalev/Cramo võitis avaveerandi 19:7 ning juhtis poolajaks juba 43:21.

Kolmandal veerandajal suutsid raplakad vahet kaheksa punkti vähendada, kuid viimane periood kuulus ülekaalukalt numbritega 24:7 tallinlastele.

Kalev/Cramo parim oli Vlad Moldoveanu 17 punkti ja 13 lauapalliga. Kristjan Makke lisas 12, Kristjan Kitsing 11 ja Devin Gibson 10 punkti, 5 lauapalli ja 6 vaheltlõiget.

Rapla suurim korvikütt oli 9 punktiga Kristjan Voolaid. Ziga Fifolt ja Oliver Metssalu lisasid mõlemad 8 silma.

Kalev/Cramo kogus turniiritabelisse 20. võidu kahe kaotuse kõrvale ja jätkab TÜ/Rocki järel teisel kohal. TYCO Raplal on kirjas 7 võitu ja 17 kaotust, mis annab seitsmenda positsiooni.