Rumeenia klubi võitis küll avaveerandi 21:20 ja juhtis poolajavileks 44:40, kuid tartlased pöörasid kolmanda veerandiga mängu enda kasuks. Rock alustas teist poolaega 13:2 vahespurdiga ja veerandaja lõpuks kasvatati eduseis juba 68:54-le. Viimasel veerandil jõudis kodumeeskond nelja minutiga seitsme punkti kaugusele (64:71), ent ei saanud siis viie minuti jooksul ühtegi punkti ja kustus mängu lõpus täielikult.

Joosep Toome ja Valmo Kriisa olid Tartu resultatiivsemad 15 punktiga. Juba enne tänast mängu esikoha taganud Rock lõpetas vahegrupi viie võidu ja ühe kaotusega. Samaara Krasnõje Krõlja (4-2) võitis täna kodus Antverpeni Giantsi 87:67 ja tagas teisena alagrupist edasipääsu.

Täna selgus ka Rocki vastane veerandfinaalis, kelleks on Ungari klubi Szolnoki Olaj.