Sportvibu klassis võitis naistest ülekaalukalt Reena Pärnat (Järvakandi Ilves), kelle tulemus 572 silma jäi vaid 3 silma alla tema nimele kuuluvale Eesti rekordile. Teiseks tuli 550 silmaga Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) ja kolmandaks 549 silmaga Siret Luik (Järvakandi Ilves).

Meestest võitis 561 silmaga Jaanus Gross (Sagittarius) ja teiseks tuli 554 silmaga Tanel Kaasik (Tallinna Kalev). Kolmanda koha peale oli tuline heitlus kuni viimaste noolteni – 2 punkti ulatuses lõpetas 4 meest. Pronk läks ilusaid lõpuseeriaid näidanud Pearu Jakob Ojamäele 550 silmaga (Sagittarius).

Plokkvibu klassis kestis kahevõitlus kogu päeva. Lõpptulemusena Priit Tormis 577 silma (Lääne Vibulaskjad), Evert Ressar 576 silma (Järvamaa AK) ja Artur Aas 570 silma (Türi Vibukool). Naistel oli lõpplahendus üsna ootuspärane – kuldmedal 563 silmaga Lisell Jäätma, hõbe 546 silmaga Krista Kull ja pronks 542 silmaga Kristi Ilves (kõik laskurid Türi Vibukoolist).

Vaistuvibu klassis tegi Martin Rist (Vana-Võidu VK) üllatuse ja lasi suurema tulemuse kui lastes sportvibuga. Martinile kuldmedal 503 silmaga, klubikaaslasele Jaan Röslerile hõbemedal ja pronksmedal läks Aleksander Atonenile (Tallinna Vibukool). Naistest võitis edukalt vibuklassi vahetanud Triin Kent samuti 503 silmaga (Lääne Vibulaskjad), teine koht Monika Mitjaikina (Tallinna Vibukool) ja kolmas koht Ilme Kossesson (Vana-Võidu VK).

Kõige põnevam oli tõenäoliselt pikkvibu meesteklassi võitja selgitamine. Peale 60 noole laskmist oli kolmel esimesel mehel täpselt võrdne tulemus – 374 silma. Paremus selgitati selle järgi, kes oli lasknud kõige rohkem maksimumtabamusi ehk tabanud kõige rohkem kordi 4cm läbimõõduga „10-ringi“. Kuld Olav Tammik (Tartu VK), hõbe Raul Kriis (Tallinna Vibukool), pronks Olev Kriis (Sagittarius). Naistest võitis 373 silmaga Kristiina Kaarna (Sagittarius), teine Karin Tammik (Tartu VK) ja kolmas Ülle Kell (Tallinna Vibukool).

Kaheksast 2013. aasta Eesti meistrist suutsid oma tiitlit kaitsta kolm – Martin Rist, Kristiina Kaarna ja Olav Tammik.

Käesolev võistlus oli ka viimane võistlus, kus oli võimalik täita veebruari lõpus toimuva siseMMi normatiive. A-normi tasemel tulemusi on viimastel kuudel näidanud Reena Pärnat (sportvibu naised) ja Evert Ressar (plokkvibu mehed). B-normi täitsid Siret Luik (SV naised), Laura Nurmsalu (SV naisjuuniorid), Pearu Jakob Ojamäe (SV meesjuuniorid), Priit Tormis (PV mehed), Lisell Jäätma (PV naisjuuniorid) ja Artur Aas (PV meesjuuniorid).