Mängu skoori avas 17. minutil just Eto'o, kes augusti lõpus Mahhatškala Anžist oma vana juhendaja juurde tagasi tuli. Kameruni ründaja oli täpne ka 45. minutil, viies kodumeeskonna vaheajale 2:0 eduseisus.

ManU uue peatreeneri David Moyesi jaoks algas kurvalt ka teine poolaeg, sest 48. minutil viis Eto'o võõrustajad juba kolm-null juhtima, tehes ühtlasi ka kübaratriki.

Manchesteri meeskonna tõi hetkeks mängu tagasi vahetusmees Javier Hernández, kes 79. minutil Phil Jonesi hea söödu realiseeris.

Esimesel lisaminutil sai ManU kapten Nemanja Vidic punase kaardi, kui tõmbas väljaku keskosas maha Chelsea poolkaitsja Eden Hazardi.

Inglise kõrgliigat juhib 22. vooru järel Londoni Arsenal 51 punktiga, järgnevad Manchester City 50 ja Chelsea 50 punktiga. Manchester United kaotab liidrile juba 14 punkti ning jätkab 7. kohal.

Chelsea 3-1 Manchester United (2-0)
17', 45', 49' Eto'o - 79' Hernandez
Punane kaart: 90'+1 Vidic (United)