Milano domineeris tervet kohtumist, juhtides avaveerandi järel 26:18, poolajavileks 48:38 ja kolmanda veerandaja järel 63:50. Mängu tekkis põnevus neljanda veerandi keskel, kui hispaanlased jõudsid 9:0 vahespurdi abil vaid kuue punkti kaugusele (66:72). 19 sekundit enne lõppu vähendasid külalised vahe veel ka neljale punktile (74:78), kuid Milano mängijad näitasid seejärel vabaviskejoonel külma närvi ja mängu enam käest ei andnud.

Lõpusekunditel neli vabaviset tabanud Keith Langford viskas 16 punkti, lõpuminutitel tähtsa kaugviske tabanud Daniel Hackett kogus 14 silma. Kristjan Kangur täna ei mänginud.Milano alustas vahegrupiturniiri kaotusega Panathinaikosele 57:73, kuid võitis teises voorus kodus suurelt tiitlikaitsjat Pireuse Olympiakost 81:51.

Samas vahegrupis sai Ateena Panathinaikos koduplatsil jagu Istanbuli Anadolu Efesist 78:64, Malaga Unicaja samuti kodus Istanbuli Fenerbahce Ülkerist 89:75. Teises vahegrupis sai Belgradi Partizan kodusaalis 16 500 pealtvaataja ees jagu Moskva CSKA-st 73:72.

E-vahegrupis on Panathinaikosel ja Barcelonal täisedu 3 võitu, Emporio Armanil ja Unicajal 2, Vitoria Laboral Kutxal ja Pireuse Olympiacosel 1, Fenerbahce Ülkeril ja Anadolu Efesil 0.

F-vahegrupis on Madridi Realil ja Tel Avivi Maccabil võite 3, CSKA-l ja Müncheni Bayernil 2, Krasnodari Lokomotivil ja Partizanil 1, Istanbuli Galatasaray'l ja Kaunase Žalgirisel 0.

Mängitakse 14 vooru, veerandfinaali pääsevad mõlema grupi neli paremat.