Punktid veerandaegade kaupa Bullsi poolt vaadatuna: 26:20, 20:29, 27:31, 28:21, 10:10, 8:8, 9:9.

Bulls seevastu kirjutas tabelisse üheksanda võidu viimase 12 mängu jooksul.

Jimmy Butler tegi Bullsi ajalugu, viibides väljakul tervelt 60 minutit ja 22 sekundit, saades selle ajaga kirja 21 punkti, 6 korvisöötu ja 7 lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli 26 punkti ja 19 lauapalliga Joakim Noah, 23 punkti lisas Carlos Boozer. Magicu tulemuslikumad olid 35 punktiga Victor Oladipo ning 31 punkti ja 10 lauapalliga Jameer Nelson.

Esimesele lisaajale viis mängu Nelsoni vise 11,2 sekundit enne normaalaja lõppu (101:101), teisele lisaajale Chicago mängija Mike Dunleavy kolmene, kui sekundeid oli veel järel 13,4, kolmanda lisaaja võitles Magicule välja Glen Davis kaugviskest (4,2 sekundit, seisuks 119:119).

Chicago sai lõplikult mängu kontrolli alla 48,6 sekundit enne mängu lõppu, minnes 126:125 juhtima. 2,8 sekundit enne lõppu viskas Davis kolmesel ässa ning Butler vormistas vabavisetest lõppskoori, kui kellatabloo näitas mänguajaks 0,4 sekundit. Magic võttis veel aja maha, kuid mängu enam päästa ei suudetud.