Tasavägiselt alanud mängu (avaveerand Nuggetsile 27:26) pööras Nuggets enda kasuks teisel veerandil, mis lõpetati seisul 60:51. Kolmandal veerandajal kasvatati eduseisu veelgi ning viimane neljandik algas Denveri 89:66 juhtimisel. Neljandal veerandajal viskas Thunder küll vastasest kümme punkti rohkem, kuid 23-punktist vahet tasa teha neil enam ei õnnestunud.

Võitjate parimana viskas Randy Foye oma hooaja suurima punktisumma 24. Thunderi parim oli Kevin Durant 30 punktiga.

Viienda järjestikuse kaksikduubli tegi Denveril Ty Lawson, kes panustas võitu 16 punkti ja 14 lauapalli.

Nuggetsi võidumängu tipphetked:

Teises neljapäevases mängus alistas New York Knicks koduväljakul 102:92 valitseva NBA meistri Miami Heati. Carmelo Anthony oli võitjate parim 29 punkti ja 8 lauapalliga, Raymond Felton tegi kaksikduubli 13 punkti ja 14 korvisööduga. Heati resultatiivseimana viskas LeBron James 32 punkti, Dwyane Wade lisas 23 silma. Knicksile oli see kolmas järjestikune võit.