Milano kaotas avaveerandi 18:20, kuid sai poolajaks 37:30 juhtima. Ka viimast veerandit alustati kahepunktilises eduseisus.

Kangur pääses platsile üheksaks minutiks, kuid punktiskoori ei avanud (kolmesed 3/0, kahesed 1/0) ning sai statistikasse kirja ühe lauapalli. Meeskonna parim oli 24 punkti toonud Keith Langford. Nicolo Melli lisas 16, Daniel Hackett 11 punkti.

Milanole oli võit eriti tähtis, sest Sassari asus neist enne kohtumise algust turniiritabelis eespool. Nüüd on mõlemal meeskonnal kirjas üheksa võitu ja viis kaotust ning Milano tõusis Sassarist mööda 5. kohale.

Neid edestavad Brindisi Enel, Cantu Acqua Vitasnella ja Siena Montepaschi, kellel kõigil on kümme võitu ning neli kaotust. Üheksa võiduga on neljas Rooma Acea.