Kodumeeskond Liepaja haaras kiirelt ohjad enda kätte. Pärnu ei pääsenud kordagi juhtima, kuid püsiti kindlalt Läti klubi kannul. Esimene veerand lõppes seisul 19:16, kirjutab basket.ee. Teisel veerandajal võttis Liepaja juhtpositsiooni kindlamalt enda kätte, kasvatades edu kahekohaliseks, võites esimese poolaja 37:27.

Ka kolmandal veerandil püsis vahe kindlalt 10 punkti piirimail. Pärnakad küll üritasid, kuid lätlased jäid kättesaamatuks ning kodumeeskond juhtis enne otsustavat kümmet minutit 55:43. Viimasel veerandajal vähendas Pärnu kaotusseisu korraks 6 punkti peale, kuid enamaks polnud Toomas Raadikuga koosseisu tugevdanud Pärnu võimeline ning pidid tunnistama vastaste 70:64 paremust.

Pärnu punktid jagunesid väga ühtlaselt. Resultatiivseim oli Nemanja Miljkovic, kes viskas 13 punkti. Teda toetasid Heiko Rannula ja Rannar Raap 11 ning Janis Vahter 10 silmaga. Raadiku arvele jäi 9 punkti.

Võitjate poolelt olid parimad Mareks Jurevicius 17 ning Kristaps Miglinieks 15 punktiga.