Janar Taltsi ja Joosep Toometa mänginud Rock kaotas avaveerandi 15:28 ja oli poolajavileks taga 33:49. Kolmandal veerandil pääsesid leedukad juba üle 20 punktiga ette, ent Rock suutis veerandi lõpuks vahe vähendada 49:63-le. Otsustaval mängupoolel Pieno tartlastele enam võimalust ei andnud ja läks kiiresti oma teed.

Rock kaotas lauavõitluse 30:39 ja näitas leedulastest märksa viletsamat viskekindlust (näiteks kolmesed 3/17 ehk 18% Pieno 35% vastu). Vincent Simpson oli tartlaste tulemuslikum 17 punktiga, Augustas Peciukevicius ja Vilmantas Dilys lisasid 11 silma.

Pieno jätkab ainsa meeskonnana Balti liigas kaotuseta. Neil on kirjas 8 võitu. Rock asub C-alagrupis nelja võidu ja nelja kaotusega neljandal kohal.