Kanepi kaotas kohe mängu alguses oma pallingugeimi ja jäi 0:2 taha, kuid võttis seejärel kuus geimi järjest (!) ning võitis avaseti 6:2.

Ka teises setis lasi 28-aastane Kanepi kohe avageimis vastasel oma pallingugeimi murda, ent seejärel sai eestlanna taas oma mängu käima ning võitis ka teise seti numbritega 6:2.

Avaringis kolmes setis venelanna Aleksandra Panova (WTA 135.) alistanud Kanepi lõi täna viis ässpallingut, tegi vaid ühe topeltvea ning kasutas kaheksast murdepallist ära suisa kuus (!). Navarro üsna kehva esituse põhjus võib peituda hiljutises õlaoperatsioonis, millest hispaanlanna endiselt taastub.

Omavahelistes kohtumistes juhib Kanepi Navarrot nüüd 4:2, lõppeva aasta mängudest võitis Kanepi kaks, hispaanlanna ühe.

Turniiri tunamullune võitja Kanepi mängib veerandfinaalis Maria Šarapovaga (WTA 4.), kes sai austraallannalt Ashleigh Bartylt loobumisvõidu. Mäng peetakse tõenäoliselt neljapäeval.