Esimese veerandaja võitis Kalev 23:15. Poolaja võitis Eesti meister 45:30. Kolmandal veerandajal viskas aga Maccabi Haifa 24 punkti kalevlaste 15 vastu ning viimane veerand algas Kalevi eduseisul 60:54.

Kui mängida oli jäänud 45 sekundit, pääses Iisraeli klubi vabavisetest Cramole vaid kolme punkti kaugusele (70:73), kuid vigade ja vabavisete tõttu pikale veninud lõpuga õnneks enam lähemale ei jõutud. Devin Gibson asus kahel korral vabaviskejoonele ning tabas mõlemal juhul kahest viskest ühe.

Kalevi parim oli täna Vlad Moldoveanu 19 punkti ja 6 lauapalliga, Frank Elegar toetas võitjaid 14 punkti ja 12 lauapalliga, Ty Abbott sai kirja 10 punkti. Kodumeeskonna edukaimad olid Ben Reis 18 punktiga, Ike Ofoegbu 16 punktiga ning Donta Smith 15 punkti ja 9 lauapalliga.

Teistes sama alagrupi kohtumistes võitis Kaasani Unics võõsil Skopje MZT 88:62, Riia VEF kodus Istanbuli Banviti 91:77. VEF jõudis võiduga koos Banvitiga jagama kolmandat-neljandat kohta, ent kuna võõrsil kaotati samale meeskonnale 19 punktiga, pääses alagrupist kolmandana edasi Türgi klubi.

Alagrupi lõppseis: 1. Unics 10-0, 2. Maccabi 6-4, 3. Banvit 5-5, 4. VEF 5-5, 5. Kalev 3-7, 6. Skopje 1-9.

Sarnaselt VEFile jäi ülinapilt edasipääsuta Soome meisterklubi Loimaa Bisons - H-grupi jagati koos Serbia klubiga Radnicki samuti kolmandat-neljandat kohta viie võiduga, ent omavahelistes mängudes oldi ühe punktiga miinuses.