Esimese veerandaja kaotas Eesti pronksimeeskond ja karikavõitja 19:22. Teisel veerandajal lasti vahel veel nelja punkti võrra käriseda ning poolajaks seisid tablool Giantsi edunumbrid 49:42. Viimast veerandit alustati viigiseisult 64:64.

Mäng püsis tasavägine veel kuni 70:70 viigiseisuni 3.43 enne lõppu, mil Tarva visked enam ei läinud ja Giants tegi 8:3 lõpuspurdi.

Tarva ridades tegi kaksikduubli ameeriklane Gregory Jenkins 26 punkti ja 14 lauapalliga. Rait Keerles sai kirja 13 punkti ja 6 lauda, leedukas Giedrius Gustas 12 punkti ja 7 lauapalli. 11 punkti lisas lätlane Janis Umbraško.

Tarvas lõpetas alagrupi viimasel kohal 1 võidu ja 5 kaotusega. A-alagrupi võitis Giants 4 võidu ja 2 kaotusega, Dijon sai sama saldoga teise koha, Den Boschi Shoeters oli 3 võidu ja 3 kaotusega kolmas.