TTÜ alustas kohtumist hästi ja võitis avaveerandi 19:12. Teise veerandi keskel kasvas vahe ka kümnele, kuid poolajale mindi 7-punktilises eduseisus. Sarnane vahe püsis ka kogu kolmanda veerandi ning Tallinna Kalev alustas viimast veerandit 46:50 kaotusseisus.

Kaido Saks ja Ivar Tulit alustasid viimast perioodi kahe tabava kaugviskega ning hetkega oli TTÜ eduseisu käest andnud. TTÜ enam vahet tasa ei teinudki. Minut enne kohtumise lõppu juhtis Kalev neljaga, seejärel tabasid veel Raido Roos ja Saks ning kümnepunktiline võit oli tõsiasi.

Saks tõi Kalevile 14 punkti, Raido Roos ja Reimo Tamm lisasid 12. TTÜ parim oli 15 punkti ja 12 lauapalliga Jaan Puidet. Kiur Akenbärg lisas 13, Joonas Järvelainen ja Kristjan Makke 10.

TTÜ-l on turniiritabelis nüüd 7 võitu ja 3 kaotust, Tallinna Kalevil 6 võitu ja 7 kaotust.

Mängu eel:

Viimases mängus sai Kalev laupäeval 58:63 lüüa Pärnult, TTÜ oli pühapäeval suurelt 83:58 üle KK Hitost.