Rock, kes mängis ilma Augustas Peciukevicius ning Valmo Kriisa, püsis mängus esialgu vaid avaveerandil, mis kaotati 20:24. Poolajale mindi juba kodumeeskonna 48:37 eduseisus.

Austria liigas täisedu ehk 7 võiduga jätkav Viin kasvatas edu ka kolmandal veerandil, minnes otsustavale neljandikule vastu juba 14-punktilises eduseisus.

Seitse minutit enne mängu lõppu oli Austria klubi endiselt 14 punktiga ees, kuid siis algas Rocki vahespurt. Eelkõige tänu Vincent Simpsonile tuldi mängu tagasi ning 36 mänguminuti järel olid tartlased pääsenud koduperemeestest vaid punkti kaugusele (72:73). Otsustavatel minutitel kasvatasid aga vastased edu taas ning said 8-punktilise võidu.

Tartu parim oli Vincent Simpson 16 punkti ja 7 korvisööduga, Uros Lukovic tõi 15 punkti. Gert Dorbek viskas 10 punkti ja andis 6 resultatiivset söötu. Nikola Pavlicevic viskas võitjate parimana 18 punkti.

Viinile oli tänane võit eurosarjas esimene, Rock on kaotanud aga mõlemad senipeetud kohtumised.