Rock juhtis avaveerandi järel 19:12, poolajavileks 41:28 ja otsustava veerandi eel 56:51. Mängu otsustavad sündmused leidsid aset neljanda veerandi keskel, mil Kalev tegi eeskätt tänu Tanel Sokule 11:0 vahespurdi ja pääses 71:65 juhtima.

Poolteist minutit enne lõppu vähendas Rock vahe ühele punktile (70:71), kuid Vlad Moldoveanu vastas kohe kolmesega. 38 sekundit enne lõpuvilet tõi Vincent Simpson tartlased uuesti mängu tagasi, tabades kaugviske seisuks 75:76. Kalev kaotas seejärel rünnakul palli ja kinkis tartlastele lõpusekunditeks suurepärase võimaluse. Tartlaste viimane rünnak lõppes aga Gert Dorbeku raske pealeviskega, mis korvi ei jõudnud. Lõppseisu vormistas Bamba Fall vabavisetest.

Fall tõi Kalevi resultatiivsemana 17 punkti, Sokk ja Moldoveanu lisasid 16 punkti. Tartu resultatiivseim oli Janar Talts 17 punktiga, Tanel Kurbas lisas 16 silma.

Alates 2011. aasta jaanuari lõpust Tartu meeskonna peatreeneriks olev Gert Kullamäe on nüüd ametlikes mängudes kaotanud Kalev/Cramole 13-st mängust kümme.

Teises tänases kohtumises alistas Rapla Tyco kodus KK Pärnu 86:75. Martin Dorbek ja Sven Kaldre viskasid võitjate kasuks 20 punkti, Janis Vahter oli pärnakate parim 22 punktiga.