Arsenalile kindlustas võidu Aaron Ramsey, kes palli 62. minutil sakslaste väravavõrku lõi.

FC Barcelona alistas AC Milani koduväljakul kindlalt 3:1. Kohtumise skoori avas Lionel Messi, kes Neymari välja teenitud penalti 30. minutil kindlalt realiseeris. 10 minutit hiljem kasvatas skoori Sergio Busquets. Mänguskoori ja kindla võidu vormistas Messi 83. mänguminutil.

Londoni Chelseal Schalke vastu probleeme ei tekkinud. Saksa klubi võideti 3:0. Kaks tabamust sai kirja Samuel Eto'o.

Madridi Atletico jätkas oma alagrupis domineerimist, alistades Viini Austria lausa 4:0.

Õhtu põnevuslahinguks kujunes Napoli ja Marseille vastasseis. Andre Ayew lõi prantslased 10. minutil juhtima, kuid Gökhan Inler viigistas 22. minutil skoori ning Gonzalo Higuaini tabamus kaks minutit hiljem viis Napoli juba 2:1 juhtima. 64. minutil jõudis Marseille Florian Thauvin'i tabamusest viigini, kuid Higuaini teine tabamus 75. minutil kindlustas Napolile võidu.