Vassiljev viis Amkari 23. minutil juhtima, kui palli trahvikasti joonelt oma nõrgema ehk vasaku jala pommlöögiga ristnurka saatis. Mängu kommentaatoritele meenutas tabamus Zlatan Ibrahimovici viimase aja võimsaid sooritusi.

Teise Amkari värava juures oli Vassiljev samuti osaline, kui tema heast tsenderdusest lõi kapten Dmitri Belorukov 31. minutil peaga seisuks 2:0.

Vassiljev mängis täna tõesti hästi - lisaks väravaolukordadele andis ta veel kolm suurepärast söötu, kus tabamusest lahustas kodumeeskonda vaid ründemängijate kehv viimistlemine.

63. minutil vähendas Dünamo kaotusseisu ühele väravale Ecuadori koondise poolkaitsja Christian Noboa, kuid enamamaks Dan Petrescu hoolealused täna võimelised polnud. Mängu lisaminutitel vahetati Vassiljev, kes veel eelmises mängus algkoosseisu ei kuulunud, välja.

Võit kergitas Amkari liigatabelis 23 punktiga viiendale kohale, sama palju punkte on kogunud ka Dünamo, kes on oma komplekteeritavuselt üks Venemaa tugevamaid meeskondi.

Delfi ja Eesti Päevaleht on Permis kohapeal ning vahendab operatiivselt Vassiljevi mängujärgseid kommentaare.