Tarvas asus 19:19 viigiga lõppenud avaveerandi järel poolajaks 37:31 juhtima. Teist mängupoolt alustasid külalised aga kohutavalt, lastes tartlastel teha koguni 17:0 vahespurdi. Kolmanda veerandi lõpuks 57:45 ette pääsenud Rock kasvatas lõpuvileks eduseisu juba 19-punktiliseks.

Uros Lukovic oli tartlaste parim 19 punkti ja 14 lauapalliga, Augustas Peciukevicius lisas 16 silma. Tarvas oli suurtes raskustes visketabavusega, saades mängust korvi vaid 17 viset 68-st. Külaliste tulemuslikum oli Giedrius Gustas 16 punktiga.

Teises tänases mängus alistas Tallinna Kalev võõrsil Valga meeskonna 86:81. Reimo Tamm tõi võitjatele 21 silma, Edi Sinadinovic Valgale 28 punkti ja 10 lauapalli.

Täiseduga jätkaval TÜ/Rockil on nüüd kirjas kuus võitu. Järgnevad BC Kalev/Cramo (4-0), Rakvere Tarvas (4-4), Tallinna Kalev (3-3), TTÜ (2-2), TYCO Rapla ja KK Pärnu (2-3), Valga (1-4) ja KK HITO (0-5).