Iisaku sai kohtumist alustada 21:0 eduseisus, kuid juba nelja ja poole minutiga oli Tarvas teinud 24:2 vahespurdi. Järgmised kaks minutit püsis mäng tasavägine, kuni Tarvas veerandi viimase minutiga kümnepuktilise eduseisu kasvatas - 46:36.

Teisel veerandajal jätkas Tarvas hullumeelset tabavust ning poolaeg võideti juba 95:49! Hoog ei lõppenud ka kolmandal veerandil, Tarvas võitis selle 42:10 ja viimasel veerandil lisati veel 41 punkti.

Tervelt kolm Tarva mängumeest viskasid vähemalt 30 punkti. Uhkeima esituse tegi Kristo Saage, kes viskas 43 punkti, võttis 6 lauda ja jagas 9 söötu. Maris Laksa lisas 34 punkti, 7 lauda ja 5 söötu, Mihkel Kurg 31 punkti. 26 punktiga toetas Silver Leppik, 22 lisas Juris Umbraško.

Tarvas tabas kaugviskeid 54st 27! Kahepunktiviskeid aga tervelt 45st 38.

Iisakule tõi Janar Aleksandrov 18 punkti, Peeter Valdre lisas 17, Jaanus Pärnpuu 16.

Avakohtumine lõppes nädal tagasi võõrsil Tarva 142:100 paremusega. Rakvere tagas võiduga pääsu veerandfinaali.