Meie meeskonna parima tulemuse saavutas teises finaalsõidus tänavune Eesti meister supermotos Edik Kuusk, saades 17. koha. Samas sõidus oli Patrick Pals 27. Esimeses sõidus olid vennad Prants ja Patrick Pals vastavalt 25. ja 26. Kolmandas finaalsõidus niitsid konkurendid Kuuse stardikurvis jalust ning tal tuli hakata päris tagant tõusma.

Tänavuse Rahvuste supermoto võitis üks suurfavoriitidest, Itaalia. Maailmameister Mauno Hermunen ei suutnud siiski Bulgaaria meeskonda, kes eile kvalifikatsioonis parima tulemuse tegi, võidule aidata. Bulgaaria oli teine ja Prantsusmaa kolmas.

Eesti meeskonna juhi, Margus Ostniku sõnul on nii sõitjad kui meeskond tervikuna tulemusega rahul.

Bulgaarias pistsid eestlased rinda 19 meeskonnaga 15 riigist. Ajalise vahega saab kokkuvõtet võistlusest vaadata Motors TVst ja MXGPTV Youtube'i kanalilt.