Tiitlikaitsja Manchester Unitedi ainsa värava lõi kaotatud kohtumises Wayne Rooney, kelle tabamus viigistas 57. minutil mänguseisu 1:1-le. Kümme minutit hiljem vormistas lõppskoori Burundi ründaja Saido Berahino. ManU on kuuest mängust kaotanud koguni kolm ja asub turniiritabelis alles 12. kohal.

Palju paremini pole käinud ka hooajal 2011/2012 meistritiitli pälvinud Manchester City käsi. Neil on kirjas kaks kaotust ning hetkel koht viies. Samas on võimalik, et vooru lõpuks langetakse seitsmendaks. Aston Villa vastu andis Manchester City käest 2:1 eduseisu, kohtumise saatuse otsustanud väravad löödi 73. ja 75. minutil.

Liidrikohta hoidev Londoni Arsenal teenis aga viienda järjestikuse võidu. Võõrsil alistati 2:1 Swansea City. Arsenali väravad sündisid teise poolaja esimesel veerandtunnil viie minuti sees. Kõigepealt skooris 18-aastane sakslane Serge Gnabry ja seejärel 22-aastane Walesi koondislane Aaron Ramsey.

Arsenalil on punkte 15, täna Chelseaga 1:1 viigi teinud Tottenhamil 13, Chelseal ja Southamptonil 11.