Legia läks Miroslav Radovici 22. ja Marek Saganowski 29. minuti tabamustest 2:0 juhtima, kuid lasi 45. minutil endale ühe värava tagasi lüüa - poolajale mindi seega Legia 2:1 juhtimisel.

57. minutil tuli väljakule Ojamaa ja 78. minutil lõi Radovic tabloole 3:1. 89. minutil tärkas kodumeeskonnale 2:3 väravaga lootus viigipunktiks, kuid nelja üleminutiga ei suudetud siiski väravani jõuda.

Korra ka kaugelt mööda löönud Ojamaa teenis Legiale viimasel üleminutil karistusala äärelt karistuslöögi ning sai olukorras ka pisut viga, tõusis siis kergelt longates püsti ja oli kuni lõpuvileni platsil.

Liigatabelis on Legial nüüd 2 kaotust ja 7 võitu ning 21 punkti. Eile Granski Lechiat võitnud Krakowi Wislat edestatakse 4 silmaga. Legia järgmine mäng on juba laupäeval kodus Wroclawi Slaski vastu.

Henri Anieri leivaisa Motherwell oli samal ajal Šotimaa liigakarikasarjas 2:1 parem kümnekesi jäänud Livingstonist ning pääses veerandfinaali. Anieri koosseisus polnud.