Prantsusmaa suutis neljandal veerandajal vahe kuuele punktile vähendada, kui mängida jäi kaheksa minutit. Kuid edaspidi oli igale Prantsusmaa korvile Leedul vastus ning peamiselt kaugvisete ja vabavisete toel kindlustati võidupunktid.

Avaveerandi kaotas Prantsusmaa 10:16, poolajaks juhtis Leedu 32:27. Viimasele perioodile mindi üheksapunktilises eduseisus.

Tervelt neli Leedu mängumeest jõudsid kahekohalise punktisummani. Enim tõi Renaldas Sebitusis, kes sai kirja 15. Jonas Valanciunas lisas 15 mänguminutiga 13, Linas Kleiza 11 ja Mindaugas Kuzminskas 10.

Prantusmaa parim oli Nando De Colo 12 puntkiga. Staarmängijad Tony Parker ja Nicolas Batum tõid vastavalt 11 ja 8 punkti, tabades kahe peale väljakult 18/7.

Prantsusmaa sai vahegruppi esimese kaotuse kahe võidu kõrval. Sama seis on ka Leedul. Vahegruppi juhib kolme võiduga Serbia. Lätil ja Ukrainal on 1 võit ja 2 kaotust, Belgial kolm kaotust.