Veel minut enne normaalaja lõppu juhtis Venemaa 62:57, kuid Petteri Koponen aitas Soome järele ning vanameister Hanno Möttöla vabavisked 3 sekundit enne esimest lõpusireeni viisid kohtumise seisult 67:67 lisaajale.

Esimesel lisajal läks Venemaa taas neljaga ette, kõigepealt 71:67, seejärel 73:69, vahe püsis ka minut enne lõppu. Kuid Möttöla vabavisked ja Gerald Lee tabav kahene 15 sekundit enne vilet viigistasid taas kohtumise.

Teisel lisajal sai Soome kaks minutit enne lõppu Möttöla kaugviske järel 82:79 juhtima, kuid Sergei Monja viigistas. Lõpp kuulus aga Soomele, kuus sekundit enne lõppu kindlustas võidu Sasu Salini vabavise ning Monja kaugvise läks mööda.

Shawn Huff tõi Soomele 20 punkti ja 9 lauapalli. Möttöla, Tuukka Kotti ja Salin lisasid 12 punkti. Koponen tõi 11 punkti ja 11 söötu. Venelaste parim oli 25 punkti ja 6 sööduga Aleksei Šved.

Venemaa jätkab D-alagrupis viimasel kohal, olles kaotanud kõik neli kohtumist. Soome võttis aga kolmanda võidu ning kindlustas sellega edasipääsu!

Hispaania korvpallikoondis näitas Euroopa meistrivõistluste alagrupimängude neljandas kohtumises Poola vastu müstilist kaitset ning võitis mängu kindlalt 89:53.

Tugev kaitse väljendus konkreetselt skooris. Avaveerand võideti 25:5, poolaeg aga juba 49:13! Suurim eduseis oli kolmanda veerandi keskel, kui juhiti 64:21 ning 70:24.

Hispaania poolelt said kahekohalise punktisumma kirja viis mängumeest. Marc Gasol ja Ricky Rubio tõid 15, Rudy Fernandez lisas 13. Poola parim oli 11 punktiga Przemyslaw Zamojski. Poola visketabavus oli kohtumises 33,3 protsenti, kuid enne viimast veerandit oli see 24 peal.

Hispaanial on C-alagrupis 3 võitu ja 1 kaotus. Poola jätkab võiduta.

B-alagrupis oli Bosnia ja Hertsegoviina 62:54 üle Makedooniast. Makedooniale oli see kolmas kaotus ühe võidu kõrval, Bosnial on kaks võitu ja kaks kaotust. Kohtumine otsustati viimase veerandiga, mille Bosnia 21:9 võitis.

Bosnia parim 22 punkti ja 7 lauapalliga Mirza Teletovic. Nihad Djedovic lisas 20 punkti, 7 lauda ja 6 söötu. Bo McCalebb tõi kaotajatele 19, Pero Antic 16 punkti.

Suurbritannia võttis teise võidu, vormistades Saksamaale kolmanda kaotuse. Saareriigi võidunumbrid 81:74. Andrew Lawrence tõi võitjatele 24 punkti, Myles Hesson lisas 22 punkti ja 11 lauapalli. Saksamaa parim oli Tibor Pleiss 22 punkti ja 14 lauapalliga.