Tasavägiselt kulgenud avageimis jäi Eesti küll geimi keskel korduvalt kolmepunktilisse kaotusseisu, olles veel taga ka 15 : 18. Pärast 21 : 22 kaotusseisu jäämist võttis meeskonna peatreener Urmas Tali mõtlemisaja, mille järel sai Eesti neli järjestikust punkti ja võitis geimi 25 : 22. Suurt rolli mängisid temporündaja Kevin Soo head servid.

Teises geimis juhtis Eesti ainult seisul 1 : 0, viimane viigiseis oli 2 : 2. Pärast seda oli geim aga täielik Iraani pidu. Lõpus lõid iraanlased järjest mõnuga ka serviässasid ja võitsid 25 : 11.

Kolmandas geimis noppis Iraan 7 : 7 viigiseisult seitse järjestikust punkti ja läks oma teed, võites lõpuks 25 : 17.

Neljandas geimis hoidis Eesti pidevalt initsiatiivi ja juhtis pärast sidemängija Ronald Järve teiselt puutelt toodud punkti 18 : 14. Sellele järgnes aga täielik košmaar, kus eestlased lõid palle nii ise auti kui patustasid servi vastuvõtul sooja palliga ning Iraan sai kaheksa järjestikust punkti. Kolmel korral suutis Eesti küll vahe kahepunktiliseks vähendada, ent kohtumise viimaseks jäänud geimi võitis siiski 25 : 22 Iraan.

Eesti edukaimana tõi Renee Teppan 19 punkti, Robert Täht lisas 14.

Urmas Tali juhendatava Eesti koondise järgmine vastane on homme kell 12 algavas mängus Jaapan.