Serblasest kaitsja Ivanovic tahtis Villa ründajat Christian Benteket küünarnukiga näkku lüüa pallivõitluses vaid mõni hetk enne võiduväravat, mille aitas sepistada hea tsenderduse andnud Frank Lampard. Ivanovici tabamus sündis peaga.

6. minutil läks Chelsea kodusel Stamford Bridge'il juhtima Antonio Luna omaväravast, viigi lõi majja 45. minutil Benteke.

Chelseal oli lõpuminutitel veel õnne, kui John Terry karistusalas palli käega mängis, kuid kohtunik Kevin Friend mängul jätkuda lasi. Villa mängijad ja peatreener Paul Lambert olid mõistagi marus.

Chelsea on nüüd Jose Mourinho käe all võitnud kaks liigamängu järjest, avamängus löödi Hull City Tigersit 2:0. Villa oli avamängus 3:1 parem Arsenalist.