Türgi juhtis kohtumist algusest lõpuni. Võitjate parim oli 21 punkti ja 7 lauapalliga Samet Geyik, Leedu resultatiivseimana viskas Vaidas Kariniauskas 9 punkti.

Esimese veerandaja võitis Türgi 14:10, poolajaks olid nad ees 27:22 ning viimast veerandaega alustati türklaste 35:26 juhtimisel. Kuigi leedukad viskasid viimasel neljandikul 22 punkti vastaste 17 vastu, siis sellest türklastele järele jõudmiseks ei piisanud.

Leedu koondis on senise EM-i käigus paljusid üllatanud. Sama vanusegrupp pole viimastel aastatel just palju korda saatnud, kuid alagrupiturniiril alistati Serbia, Saksamaa ja Gruusiast marsiti üle lausa 107:49. Ainus kaotus pärines Kreekalt, kellele jäädi tasavägises mängus 74:77 alla.

Türgi ja Leedu kuuluvad E-vahegruppi. Vahegrupi avakohtumises võitis Leedu Montenegrot 63:56.

Türgi on samuti korralikku mängu näidanud. Alagrupis alistati Horvaatia, Rootsi ja Montenegro, kuid kaotati üllatuslikult Ukrainale. Vahegrupi avakohtumine kaotati Saksamaale 65:71.

Leedu järgmine vastane on Horvaatia, Türgil Kreeka.