Avaveerandil vedas Eesti meeskonna käima Rapla tagamängija Rait-Riivo Laane. Pallur tabas seitsmest viskest viis ja tõi omadele tosin punkti. Ilusad 23 : 18 edunumbrid läksid poolajaks veelgi paremaks, kui Eesti juhtis 42 : 32.

Teisel poolajal pani Rootsi aga oma paremuse maksma. Kolmanda veerandaja järel tablool olnud 54 : 57 kaotusseis oli küll numbriliselt lubav, ent mänguohjad olid juba selgelt vastaste käes. Murrangut ei tulnud ka viimasel neljandikul - Rootsi võitis 77 : 69.

Eesti parimana viskas Laane 21 punkti, Rauno Nurger toetas teda 16 ja Sander Saare 13 punktiga. Vastaste parim oli Barcelona duubelmeeskonnas mängiv Marcus Eriksson 24 punktiga. Seejuures tabas ta üheksast kaugviskest koguni kuus.

Statistiliselt ületasime rootslasi küll kahepunktivisete tabavuselt (56,8% - 39,5%), ent 27 kolmesest sopsas Eesti vaid kuus. Rootslased tabasid samal ajal kaheksateistkümnest kümme. Suur oli allajäämine ka lauavõitluses (32-43).

Homme kell 13.30 kohtub Eesti Bulgaariaga.