Meie resultatiivseim taaskord Toomas Raadik 20 punktiga, visked väljakult sealjuures 9/9. Mänguaega sai ta 19 minutit. Kristjan Keres ja Jaan Puidet lisasid 12 punkti.

Homme mängitakse alagrupis teisele kohale Lõuna-Koreaga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 11.30, Delfi vahendab sündmusi kohapealt tekstipõhise otseülekandena. Võit viiks Eesti koondise veerandfinaali.

Mängu käik (Eesti - Omaan):

Eesti alustas lennukalt ja juhtis viieminutilise mängu järel 20:3. Siis aga tekkis rahulolu ning niigi unised mehed (mäng algas kohaliku aja järgi kell 10) hakkasid läbi laskma kergeid eksimusi. Esimene veerand vaatamata kõigele ikkagi Eestile 32:18.

Jaan Puidetilt avaveerandil 12 ja Toomas Raadikult 10 punkti.

Eesti toimetab teise veerandaja algul maa-alas, mida homme korealaste vastu võib hädasti vaja minna. Mängitud 3.30 teisest veerandajast ja oleme peal 42:21.

Eesti koondise algviisikust on väljakule jäänud vaid Taavi Hämarsalu, ülejäänud istuvad pingil. Eesti juhib 44:23. Poolaja lõpuni 4.30.

Teine viisik on päris hädas punasärkide vastu. Eduseis on kahanenud 44:30 peale. Omaani meeskond on päris harjumatus seisus, polegi miinus 30 või 40 juba.

Poolaja lõpusekundil panid Omaani mehed veel kolmese ja pikale puhkusele minnakse seisul 44:33. Raadikult 14 ja Puidetilt 12 punkti.

Teine poolaeg algas. Saime taas asjad jooksma ja eduseis 50:33. Kaitse pealt kolm kiirrünnakut järjest, millest viimase lõpetas pealtpanekuga Raadik.

Raadikul 20 punkti koos, kusjuures visked väljakult 9/9. Kolmandat veerandaega mängitud 5.30. Eesti juhib 56:33.

Jube uimased on ikka meie mehed, Omaani pisikesed poisid võtavad ründelauda ridamisi. Juhime siiski kindlalt 60:37. Kolmas veerandaeg lõppes ja oleme 23 punktiga peal, aga ilusast mängust on asi kaugel.

Statistikast niipalju, et ründelaudades jääme alla 7-12 ja visketabavuses väljakult oleme peal 47 ja 25 protsenti. Raadik ja Puidet vaevalt, et enam mängu tulevad.

Lõpuni 6.25 ja Eesti peal 72:40. Kristjan Keres on kerkinud sarnaselt Puidetile 12 punkti peale. Meil on kõik mehed saanud mängida.