Kõikides geimides oli Eesti koondis teiseks tehniliseks time-out´iks juhtseisus, kuid närvesöövad geimilõpud läksid käest. Ja nii lihtne see ongi. Võrdsete mäng, aga ühele kantakse tabelisse 3:0 võit, teisele jäävad tühjad pihud.

Pärast kaotust Lõuna-Koreale on Eestil hädavajalik geimigi loovutamata võita Valgevenet ja siis loota, et Valgevene omakorda alistab korealased. Hetkel tundub, et vaid sel juhul võiks hellitada lootusi pääsemaks alagrupis kahe parema hulka ja sealt edasi veerandfinaali.

Martti Juhkami oli täna meeskonna tulemuslikum 15 punktiga, Mart Tiisaar lisas 12 ning Siim Ennemuist 9 punkti.

Alagrupi liider Venemaa alistas täna Hong Kongi 3:0 (24, 12, 15) ja Valgevene oli samuti 3:0 (18, 15, 20) parem USA-st.

Homme peab Eesti üliolulise kohtumise Valgevenega, mis algab Eesti aja järgi kell 17.00.