Sõitu jäid varjutama mitmed intsidendid boksipeatuste ja katkestajatega, millest meeldejäävaim oli Mark Webberi (Red Bull) autolt küljest ära tulnud rehviga vastu pead saanud kaameramehe selili kukkumine. Õnnetu kannataja viidi raja meditsiinilisse keskusesse, kus ta kurtis rinnus valu, kuid rohkem pole teateid kaameramehe kohta tulnud.

Rajal käis ka turvaauto, sest tee äärde oli jäänud Jules Bianchi põlema süttinud Marussia, mis pärast piloodi autost lahkumist veel ilma juhita tagurpidi üle raja sõitis ja lõpuks muru peal reklaamplakati otsas lõpetas.

Kvalifikatsiooni võitnud ja Vetteli kõrvalt esikohalt startinud Lewis Hamilton (McLaren) lõpetas etapi viiendana. Kohe stardis lasi ta endast mööda nii Vetteli kui Webberi. Boksifiaskoga ringiga maha jäänud ja viimaseks langenud, kuid tänu turvaautole liidriga samale ringile tagasi lastud Webber suutis välja sõita seitsmenda koha.

Tulemused: 1. Vettel, 2. Räikkönen, 3. Grosjean, 4. Alonso, 5. Hamilton, 6. Button, 7. Webber, 8. Perez, 9. Rosberg, 10. Hülkenberg, 11. di Resta, 12. Ricciardo, 13. Sutil, 14. Gutierrez, 15. Maldonado, 16. Bottas, 17. Pic, 18. van der Garde, 19. Chilton. Katkestajad: Vergne, Bianchi, Massa.

MM-sarja üldarvestus: 1. Vettel 157 punkti, 2. Alonso 123, 3. Räikkönen 116, 4. Hamilton 99, 5. Webber 93, 6. Rosberg 84, 7. Massa 57, 8. Grosjean 41, 9. Di Resta 36.