EM-i turniiripass maksab täiskasvanutele 20 ning õpilastele, tudengitele ja penionäridele 10 eurot. Alla 8-aastased lapsed pääsevad mõlemas võistluspaigas, Saku Suurhallis ja TTÜ Spordihoones, mängudele tasuta.

Prii sissepääs on tagatud samuti kõikidele Eesti Korvpalliliidu võistlussarjades osalevatele noormängijatele, kelle piletid on edastatud koduklubidesse, kust nad need kätte saavad.

Päevapileteid on võimalik osta mõlema saali sissepääsudest üksnes mängupäeval.

"Korvpalliliidu eesmärk on saalidesse kutsuda kõik korvpalliga tegelevad noored, et pakkuda neile vahetut kokkupuudet Euroopa tippkorvpalliga," rääkis EKL-i peasekretär Karel Loide. "Eestis pole kunagi varem sellisel tasemel turniiri toimunud ning loodetavasti tunnevad spordihuvilised lisaks kodumeeskonna mängudele huvi ka teiste riikide koondiste etteastete vastu."

Loide kinnitusel leiab turniiri ajakavast juba selle algfaasis mitu tõelist maiuspala. "Näiteks on EM-i esimesel päeval, 9. juulil, enne Eesti koondise mängu Sloveeniaga kavas kohtumine Serbia - Leedu," märkis ta. "Et avapäeval ootame lisaks haaravaid mänge teistestki paaridest, nagu näiteks Prantsusmaa - Itaalia, Hispaania - Venemaa, Türgi - Horvaatia, siis võib kindlasti väita, et Euroopa meistrivõistluste kõik 11 mängupäeva tulevad täis kvaliteetset ja võitluslikku korvpalli," ütles Karel Loide.

Eesti U20 koondis kuulub EM-il ühte alagruppi koos Sloveenia, Prantsusmaa, Itaalia ja Tšehhiga.

EM-i turniiripasse on võimalik soetada nii Piletilevi kassadest üle Eesti kui ka piletilevi veebikeskkonnast

Turniiripass võimaldab pealtvaatajatel külastada kõiki EM-i finaalturniiri mänge ajavahemikul 9.-21. juulini. Sissepääs saalidesse toimub passil oleva triipkoodi alusel. Juhul kui ühel ja samal päeval soovitakse külastada erinevaid mängusaale mitmel korral, siis tuleb saalist väljumine uksel registreerida.