FIFA maailma reitingus 69. kohal paiknev Valgevene asus Eesti (92.) vastu juhtima 33. minutil, kui kontrarünnakul saatis palli väravasse Anton Putilo.

Teise poolaja keskel jäi Eesti vähemusse, sest Taavi Rähn tõmbas viimase kaitsjana maha vastaste ründaja. Lõppseisu 2:0 vormistas Vitali Rodionov 80. minutil.

Tänane matš oli ühtlasi rahvuskoondises 115 kohtumist pidanud Kristen Viikmäe lahkumismänguks.

Reedel võõrustab Eesti meeskond eksootilist Trinidad ja Tobagot.

Eesti algkoosseis: Pavel Londak, Enar Jääger, Taavi Rähn, Igor Morozov, Dmitri Kruglov, Sander Puri, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Siim Luts, Henri Anier, Kristen Viikmäe.
Varus: Sergei Pareiko, Artur Kotenko, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Andrei Sidorenkov, Martin Vunk, Vladimir Voskoboinikov, Rimo Hunt.

Valgevene algkoosseis: 22-Aleksandr Gutor, 4-Igor Šitov, 3-Aleksandr Martõnovitš, 18-Dmitri Verhovtsov, 19-Maksim Bordatšjov, 15-Sergei Kisljak, 9-Edgar Olehnovitš, 13-Pavel Nehaitšik, 11-Renan Bressan, 14-Anton Putilo, 7-Maksim Skavõš.
Varus: 1-Sergei Tšernik, 10-Aleksandr Hleb, 20-Vitali Rodionov, 17-Sergei Balanovitš, 8-Oleg Veretilo, 5-Vitali Trubilo, 6-Pavel Sitko, 21-Jegor Filipenko, 16-Aleksandr Pavlov.