Polonia jäi kodus peetud kohtumises lähikonkurendi Gliwice Piasti vastu 67. minutil kaotusseisu ja 73. minutil vähemusse, kuid Aleksandar Todorovski 81. minuti penaltist suudeti seis viigistada ja 1:1 viik kätte mängida, vahendab Soccernet.

Kohtumine lõpetati seejuures 19 mängijaga, sest heitluse lõpus teenisid Polonia väravavaht ja Piasti ründaja punased kaardid. Morozov tegi kaasa terve mängu ja nägi 51. minutil kollast kaarti.

Kuigi Morozov sõlmis talvel 2,5-aasta pikkuse lepingu, siis möödunud aastal uueks omanikuks saanud Ireneusz Krol on maksmata jätnud kõik maksud ja palgad, mille tõttu ei saa Polonia uueks hooajaks litsentsi ja meeskond langetatakse kolmandale või neljandale liigatasemele.