Kangur panustas võitu 10 punkti, 6 lauapalli ja 2 vaheltlõiget. Taltsi arvele jäi 5 punkti ja 5 lauapalli. Esimene sai platsile 31, teine 14. minutiks.

Siena parim oli 17 punktiga David Moss, 15 punkti sai kirja Bobby Brown, 13 Daniel Hackett. Varese tulemuslikum ja ainus, kes sai kokku kahekohalise arvu punkte, oli Bryant Dunston.

Siena jäi küll kohe alguses 2:6 taha, kuid haaras kiirelt juhtohjad, võites avaveerandi 22:11 ning poolaja juba 42:23. Viimast veerandaega alustati kodumeeskonna 61:40 juhtimisel.

Seeria neljas kohtumine peetakse laupäeval taas Sienas.

Vaata Varese - Siena poolfinaalseeria kolmanda mängu lühikest kokkuvõtet SIIT!

Teises poolfinaalpaaris, kus vastamisi on Rooma ACEA ning Cantu Lenovo peeti seeria kolmas mäng kolmapäeval. Cantu jäi kodus peale 81:73 ning vähendas kaotusseisu 1-2 peale. Võitjate poolel tegi kaksikduubli Iisraeli koondisega mullu Tallinnas mängimas käinud keskmängija Alex Tyus.