Madridi tippklubi juhtis kohtumist Real Sociedadi vastu 2:0 ja 3:1, kuid lasi koduperemeestel viimasel veerandtunnil mängu tagasi tulla ning kolmandal lisaminutil ka viigivärava lüüa. Reali poolel ei teinud kaasa Cristiano Ronaldo.

Barcelona alistas võõrsil Espanyoli 2:0. Lionel Messita mänginud Kataloonia klubi väravad lõid Alexis Sanchez ja Pedro. Espanyol lõpetas mängu kümnekesi, kuna poolkaitsja Wakaso teenis 80. minutil järjepanu kaks kollast kaarti ja saadeti väljakult minema.

Barca püstitas eile Hispaania meistrivõistlustel uue rekordi, olles löönud ühel hooajal võõrsil 52 väravat. Kui viimases voorus alistatakse Malaga, korratakse mullu Reali poolt püstitatud punktirekordit, mis on 100. Barca juhib tabelit 97 punktiga, järgnevad Real 82 punktiga ja Madridi Atletico 73 punktiga.

Olulise võidu sai Valencia, kes alistas kodus 1:0 Granada ja tõusis liigas neljandaks. Kui meeskond suudab viimases voorus oma kohta hoida, pääsevad nad tulevaks hooajaks Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniirile. Varem hoidis kohast kinni Madridi Realiga viigi teinud Real Sociedad.

Põnev on seis ka tabeli lõpuosas, sest üks neljast - Deportivo, Vigo Celta, Zaragoza või Mallorca - jääb püsima meistriliigasse. Hetkel on eelis Deportivol, kes võidu korral säilitab koha kõrgeimas divisjonis.

Athletic Bilbao – Levante 0-1 (0-0)
90. 0-1 Juanlu
62. punane kaart Iker Muniain (Athletic Bilbao)

Atlético Madrid – Mallorca 0-0 (0-0)

Espanyol – Barcelona 0-2 (0-1)
14. 0-1 Alexis Sánchez