Põhidistantsil (5km jooksu + 20km rattasõitu + 2,5km jooksu) juhtis võistlust stardist finišini korraldajaklubi, Tabasalu Triatloniklubi esindaja Hans Korman, kel kulus distantsi läbimiseks aega 55.42. Teisena lõpetas 2012. aasta ETL karikavõitja Mart Suurkivi (56.15) ja kolmandana Harri Sokk ajaga (57.23). Kiireim naine Kaidi Kivioja lõpetas üldkokkuvõttes 9. ajaga 1:01.59.

Juunioride parimad olid Marliis Odamus ja Markko Etverk, Noorte A klassi parimad Laura Kallas ja Hans-Kristen Rootalu, veteranide parimad Kadri Possul ja Margus Tamm. M50 klassis oli taas võitmatu Eesti Vabariigi rahandusminister Jürgen Ligi ajaga 1:07.58.

Noorte ja harrastajate distantsi (2,5km jooksu + 10km rattasõitu + 1,25km jooksu) kiireim oli Rait Mänd ajaga 31.48. Teisena lõpetas parim noor Johannes Sikk (32.05), kiireim neiu oli Liis Jääger (38.37).

Lastedistantsil (1,25km jooksu + 5,2km rattasõitu + 1,25km jooksu) olid kiireimad Kaarel Trepp (20.29) ja Marie-Elisabeth Martinson (21.05). Vanuseklasside võitjateks tulid veel Getriin Marii Lessing ja Oskar Hanko, Hanna Heinsaar ja Ivan Bondartšuk.