Viimati kaotati koduväljakul Itaalia liiga play-off mäng 2007. aasta mais Rooma Lottomaticale.

Tagasi väljakul oli ka Kristjan Kangur. Eestlane mängis küll vaid 9 minutit ja skoori ei teinud, kuid haige selg ikkagi lubab meeskonda aidata. Siena suurim skooritegija oli 17 punktiga Bobby Brown, 14 punkti lisasid Benjamin Eze ning Marco Carraretto.

Muide, Siena kapten Carraretto kordas klubi rekordit play-off mängude osas. Nii temal kui Siena kauaaegsel võtmemängijal Shaun Stonerook´il on kirjas 69 play-off etteastet.

Siena ja Milano vaheline veerandfinaalseeria on nüüd viigis 2-2. Külaliste ridades oli seekord 21 punktiga üleplatsimees Keith Langford. Seeria jätkub laupäeval Milanos, mängitakse nelja võiduni.

Varese Cimberiol ja Janar Taltsil oli täna 3-0 eduseisul võimalus veerandfinaalseeria Veneetsia Umana vastu lõpetada, kuid võõrsil jäädi vastastele alla 72:84. Taltsile jagus mänguaega 21 minutit, mille jooksul sai kirja 5 punkti ja 2 lauapalli. Laupäeval mängitakse Vareses.