Siena kaotas võõrsil teise järjestikuse mängu Milano Emporio Armanile. Kui seeria avakohtumises jäädi vastastele alla 24 punktiga, siis eile tuli kaotus vastu võtta alles lisaajal - 79:81.

Võitjate parim oli Alessandro Gentile 18 punktiga. Siena resultatiivseimad olid 18 punktiga Bobby Brown, Tomas Ress ja Daniel Hackett. Kangur viskas 10 punkti ja võttis 4 lauapalli, kuid sai ka 5 viga. Eestlane, kes eksis neljanda veerandi viimasel sekundil kaugviskel, viibis väljakul 37 minutit, temast rohkem sai mänguaega vaid 41 minutit mänginud Hackett.

Seerias null-kaks taha jäänud Siena mängib kaks järgmist kohtumist kodus. Poolfinaali pääsemiseks tuleb võita neli mängu.

Siena mängu statistikat ja videokokkuvõtet vaata siit.

Varese alistas kodus teistkordselt Veneetsia. Seekord oli põhiturniiri parim meeskond vastastest üle 9 punktiga, 81:72. Võitjatele tõid 19 punkti Ebi Ere ning Dusan Sakota. Veneetsiale kasuks viskas Yakhouba Diawara 17 punkti. Talts, kes seeria avamängus oli visanud 6 punkti, seekord koosseisu ei kuulunud.

Seeria kaks järgmist mängu peetakse Veneetsias.

Nii Siena kui Varese peavad oma järgmise mängu teisipäeval.