Korjus ületas finišijoone kohe Vainio järel, kaotades talle 1,808 sekundiga. 6,948 sekundit võitjast hiljem lõpetas Jenzer Motorsporti tiimi piloot, šveitslane Patrick Niederhauser.

Eilses esimeses sõidus oli Korjus kaheksas, mis tähendas, et teisele sõidule sai ta startida esikohalt, kuna tänane stardirivi pöörati esikaheksa osas vastupidisesse järjekorda. Vainio, kes eile oli viies, sai startida neljandalt kohalt.

Kvalifikatsiooni Korjus võitis, kuid kollaste lippude alas reeglite rikkumise eest tõsteti ta avasõidu stardirivis kümme kohta tahapoole.

Üldarvestuses on Korjus 18 punktiga viiendal kohal. Juhib 39 punktiga Küprose piloot Tio Ellinas, kes Korjuse karistamise järel kvalifikatsioonivõitjaks kuulutati, avasõidu võitis ja teisel neljandana lõpetas.

GP3 sarja järgmine etapp peetakse 15.-16. juunini taas Hispaanias, Ricardo Tormo ringrajal Valencias.