Real pidi tegema esimese vahetuse juba 19. minutil, mil noor kaitsemängija Raphaël Varane põlve vigastas ning Xabi Alonsoga asendati.

Mängu esimene värav sündis 23. minutil, kui Christian Stuani värava all vabaks jäi ja palli Diego Lopeze selja taha saatis.

Reali viigivärava lõi 58. minutil Gonzalo Higuain, kes selle hooaja järel Madridi tippklubist lahkub.

90. minutil teenis kodumeeskonna poolkaitsja Victor Sanchez punase kaardi, kui ta Higuaini vastu karmi vea tegi. Lisaminutitel Real siiski ülekaalu realiseerida ei suutnud ning mängu lõppedes oli tablool 1:1.

Reali viik tähendab seda, et Barcelona on võitnud aastase vaheaja järel taas Hispaania meistritiitli. Kataloonia klubi 113 aasta pikkuse ajaloo jooksul on see nende 22. La Liga võit.