Kohtumise ainus värav sündis 87. minutil, kui Juan Mata täpse löögiga palli ManU väravavahi Anders Lindegaardi selja taha saatis. Tegu oli hispaanlase selle hooaja kümnenda väravaga Inglise liigas.

Vaid kaks minutit peale väravat teenis punase kaardi Manchesteri klubi brasiillasest paremkaitsja Rafael, kes kontrolli alt väljus ja kaasmaalast, Chelsea keskkaitsjat David Luizi lõi. Luizil polnud aga häda midagi, sest peale intsidenti oli tema nägu naeru täis (vaata videot allpool).

Teises tänases mängus leppisid Liverpooli klubide omavahelises lahingus 0:0 viiki Everton ja Liverpool.

Manchester United on 36 mänguga kogunud 85 punkti ja meistritiitli ammu kindlustanud. Järgnevad Manchester City 72 (35 mängu), Chelsea 68 (35), Arsenal 67 (36) ja Tottenham 65 (35) punktiga. Meistrite Liigasse pääsevad tulevaks hooajaks aga vaid neli paremat meeskonda.