Mullune La Liga võitja jäi Bernabeul 8. minutil kaotusseisu, kui Oscar külalismeeskonna juhtima viis. 32. minutiks oli aga mängu juhtima asunud omakorda Real, sest vastaste väravavõrku sahistasid kuue minuti sees nii Angel Di Maria kui Cristiano Ronaldo. Poolajale mindi siiski 2:2 viigiseisul - täpne oli Javi Guerra.

Lahtine mäng jätkus ka teisel poolajal. Reali viis 49. minutil 3:2 ette Kaka ning 70. minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu kaheväravaliseks Ronaldo. Valladolidi tõi 87. minutil tagasi mängu Lluis Sastre, kuid viigini meeskond enam ei jõudnud.

Reali võit tähendab seda, et Barcelonal pole võimalik täna mängus Real Betisiga veel meistritiitlit kindlustada. Barcelonal on enne tänast mängu 85, Realil 77 punkti.

Teistes eilset mängudes tegid Deportivo ja Madridi Atletico 0:0 viigi, Granada alistas 1:0 Malaga ja Valencia 4:0 Osasuna.

Real 4:3 Valladolid