Tarvas alustas kohtumist paremini ning sai kiirelt sisse 10-punktilise edu, poolaeg võideti siiski vaid viie punktiga, 32:27. Teist poolaega alustas paremini taas Rakvere, kes läks otsustavale veerandile vastu juba üsna turvalises, 58:46 eduseisus. Neljandal veerandil enam Raplal tagasi mängu tulla ei õnnestunud ning Rakvere asuski proksiseeriat 75:63 võiduga juhtima.

Pronksiseeria peetakse kahe võiduni. Seeria teine mäng toimub 8. mail ning vajaduse korral kolmas mäng 12. mail. Finaal Tallinna ja Tartu esindusmeeskondade vahel algab 9. mail.

Rakvere parimaks kerkis Maris Laksa 22 punktiga, Reimo Tamm lisas 16 punkti. Kaksikduublile oli lähedal Anthony Stewart, kes viskas 10 punkti ja võttis 9 lauapalli. Rapla resultatiivseim oli Andre Pärn 19 punktiga, Rait-Riivo Laane tõi 16 ja Martin Paasoja 14 punkti.